To nie jest tylko profil drewniany. Woodscape to gotowe rozwiązanie dla użytkowników końcowych. Nie wymaga już żadnej obróbki poza docięciem na żądaną długość.
Profile z serii Woodscape są wystrugane, wyszczotkowane, gruntowane i dwa razy pomalowane warstwą farby. Dodatkowy profil i grubość umożliwiają ukryty montaż z 1 wkrętem.
Produkty z nowej linii elewacji z drewna iglastego o szczotkowanej powierzchni, WOODSCAPE, charakteryzują się naturalnym pięknem i elegancją. Wyraźnie widoczna jest ponadczasowa doskonałość drewna.
Profile WOODSCAPE zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić zastosowanie ukrytego mocowania. Dzięki czemu powłoka na powierzchniach narażonych na działanie warunków atmosferycznych pozostaje nienaruszona, przedłużając w ten sposób trwałość paneli i skracając czas montażu.
Produkty z tej serii są wyjątkowe ze względu na dobór kolorów, inspirowanych naturą. Zastosowano w nich zarówno lakiery półprzezroczyste, jak i kryjące.
Dzięki zastosowaniu powłok półprzezroczystych i kryjących oraz odporności na warunki atmosferyczne, profile Woodscape świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych budynkach, jak i w renowacji obiektów zabytkowych.
| Grubość / Szerokość | 19 x 121 mm 19 x 146 mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Powierzchnia krycia | 111mm, 136mm |
| Materiał | Świerk SF |
| Klasa jakości | AB |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 8 |
| Sztuk na palecie | 720 / 648 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
| Montaż | Pion (UPWV), poziom (UPSV) |