Jeden z najbardziej klasycznych i popularnych profili elewacyjnych tj. „FAZA” w wersji termo sosny. Deska elewacyjna wykonana z wysokiej jakości termowanego drewna sosnowego to doskonały wybór dla wymagających inwestycji budowlanych. Dzięki zaawansowanej technologii obróbki termicznej, drewno zyskuje wyjątkowe właściwości wytrzymałościowe, estetyczne oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Z biegiem czasu deski patynują, co dodaje im charakteru, ale ten naturalny proces można cofnąć, stosując odpowiednie oleje ochronne. Profil jest dostępny w wersji standardowej produkowany ze świertka skandynawskiego do zobaczenia tuta : 19 x 146 FAZA świerk naturalny.
| Grubość / Szerokość | 19 x 142 mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Materiał | Sosna SF |
| Klasa jakości | Termo (klasa termowania „D”) |
| Powierzchnia krycia | 132mm |
| Sztuk w paczce | 6 |
| Sztuk na palecie | 294 |
| Obróbka | strona widoczna gładko heblowana |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
| Dostępność |