Deska elewacyjna SZORSTKIE UTSK to solidny profil drewniany, wykonany z najwyższej jakości świerku. Precyzyjnie suszone komorowo i profilowane drewno gwarantuje trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki szorstkiej powierzchni oraz systemowi pióro-wpust, deska UTSK łączy walory estetyczne z funkcjonalnością, zapewniając nowoczesny wygląd i łatwość montażu.
Kształt profilu i powierzchnia szorstka strony licowej sprawia, że po złożeniu desek ze sobą wygląda jak surowa prosta deska z niewielkim odsadzeniem pomiędzy sobą. Szczególnie polecana do projektów skandynawskich, prostych i minimalistycznych.
| Grubość / Szerokość | 19 x 146 mm |
| Powierzchnia krycia | 136mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Materiał | Świerk SF |
| Klasa jakości | AB |
| Obróbka powierzchni | strona widoczna po pile szorstka |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 6 |
| Sztuk na palecie | 378 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
Deski elewacyjne SZORSTKIE UTSK należy przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu przed montażem. Dla zachowania estetyki i trwałości, zalecamy impregnację oraz regularną konserwację, co zapewni długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.