Profil ścienny Faza to profesjonalne rozwiązanie do wykończenia wnętrz, które łączy klasyczny design z trwałością i precyzją wykonania. Profil Faza jest drugim najpopularniejszych profili po SOFTLINE Wykonany z drewna świerkowego klasy SF, ten produkt spełnia oczekiwania producentów domów drewnianych oraz składów drewna, oferując wysoką jakość i łatwość użytkowania.
| Grubość / Szerokość | 14 x 121 mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Powierzchnia krycia | 113 mm |
| Materiał | Świerk SF |
| Klasa jakości | AB |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 8 |
| Sztuk na palecie | 720 / 648 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
Przechowywać w suchym, przewiewnym miejscu, aby utrzymać optymalną wilgotność drewna. Dla zwiększenia trwałości i ochrony powierzchni zaleca się pielęgnacje dedykowanymi środkami do drewna (farby,impregnaty, oleje).