Deska elewacyjna faza to rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z wyjątkową estetyką. Dzięki wykonaniu z drewna świerkowego klasy SF, suszonego komorowo i starannie obrabianego, jest idealnym wyborem do wykończenia elewacji budynków w sposób trwały i elegancki. Jeden z naszych bestsellerów, walczy o miano najpopularniejszego profilu z 19 x 146 softline
| Grubość / Szerokość | 19 x 146mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Powierzchnia krycia | 136 mm |
| Materiał | Świerk SF |
| Klasa jakości | AB |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 6 |
| Sztuk na palecie | 378 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
Przed montażem deski powinny być przechowywane w suchym i przewiewnym miejscu. Zaleca się także impregnację, aby zapewnić długotrwałą ochronę drewna i jego estetyczny wygląd.