Jeden z Naszych bestsellerów od lat. Klasyka elewacji drewnianej w Polsce. Bardzo uniwersalny wzór pasujący do z wieloma stylami.
Nasza deska elewacyjna Softline została wykonana z drewna świerkowego klasy SF z Północnej Europy, oferuje doskonałe właściwości techniczne i estetyczne, idealne do wykończenia elewacji budynków.
| Grubość / Szerokość | 19 x 121 mm 19 x 146 mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Powierzchnia krycia | 111mm, 136mm |
| Materiał | Świerk SF |
| Klasa jakości | AB |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 6 |
| Sztuk na palecie | 486 / 378 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
Aby cieszyć się najwyższą jakością przez wiele lat, zalecamy przechowywanie desek w suchym miejscu przed montażem. Właściwa impregnacja i pielęgnacja dodatkowo zwiększą trwałość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych.