Wewnętrzny profil ścienny Softline to idealne rozwiązanie do wykończeń wnętrz, łączące estetykę naturalnego drewna z funkcjonalnością i łatwością montażu. Jest to jeden z naszych bestsellerów w Polsce i ponadczasowa klasyka wśród profili. Wykonany z tarcicy świerkowej klasy SF, jest dedykowany producentom domów całorocznych i letniskowych i składom drewna, które cenią powtarzalność, wysoką jakość oraz precyzję wykonania.
| Grubość / Szerokość | 12 x 121 mm, 14 x 121 mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Powierzchnia krycia | 111mm |
| Materiał | Świerk SF |
| Klasa jakości | AB |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 86 |
| Sztuk na palecie | 720 / 648 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
Aby zachować najwyższą jakość desek, zaleca się ich przechowywanie w suchym i przewiewnym miejscu Dla zwiększenia trwałości i ochrony powierzchni zaleca się pielęgnacje dedykowanymi środkami do drewna (farby, impregnaty, oleje).