Deska podłogowa sosnowa z wysokiej klasy drewna sosnowego z Finlandii to doskonały wybór do wykończenia wnętrz w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Dzięki starannej obróbce, wysoka jakość desek zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Jest to materiał, który łączy elegancję i funkcjonalność, idealny zarówno do mieszkań prywatnych, jak i do przestrzeni w stylu skandynawskim w domkach typu stodoła lub podobne.
| Grubość / Szerokość | 28 x 145 mm |
| Długości | 3,0 - 6,0 m (co 0,3m) |
| Powierzchnia krycia | 137 mm |
| Materiał | Sosna SF |
| Klasa jakości | AB |
| Wilgotność | 16% +/- 2% |
| Sztuk w paczce | 4 |
| Sztuk na palecie | 252 |
| Dostępność | |
| Dodatkowe usługi | malowanie, pokrywanie podkładem, szczotkowanie (postarzanie) pióro-wpust na długość |
| Deklaracja właściwości | Link do certyfikatów |
| Kod producenta | PTL0 RW |